Bebek Civcivleriniz İçin Eğlenceli Bir Yuva Yapın

Bebek civcivleriniz için güzel bir yuva ve ortam hazırlaya bilirsiniz iyi bir ev yapın onlara.

pX5PRz

 
1- İçeri girip çıkmak için küçük bir ahşap ev yapın.  
 içerisine biraz saman koyun yada talaş koyun hayvanlarınız rahat etsin Ahşap evi mavi, kırmızı ve yeşil arasında boyayabilir, yaratıcı ola bilirsiniz! Piliçleriniz buna bayılacak! Onlar burada her gece uykuda olacak, bu yüzden çok güzel bir yer olduğundan emin olun!
NlLE5k
Uçmak için küçük bir rampa koyun. Civciv kanatlarını sarmalamayı sever ve bir rampa bu ihtiyaca tam uyacaktır! Gerçi çok yüksek yapmayın! Yere çarptığı zaman kendilerine zarar verebilirler, çünkü civciv henüz uçamaz, ancak genç yaşta denemek onlara iyi gelir. Ayrıca, kendilerine zarar vermeyecek şekilde yumuşak çimler, yumuşak talaşlar veya yumuşak bir şey üzerine kurulacaklarından emin olun. Bir uçağın kalkış rampası gibi olmasını sağlayabilirsiniz. Yaratıcı olursanız, hayvanlarınız mutlu olurlar.

kGMvjv

Onlara salıncak yapın. Bir metalin çevresine bir zincir bağlayın, onu düşük bir yere asın ve tamamlayın! Bu dinlenmeleri için güzel bir yer.

Bu sizler için çok basit bir yöntem olacaktır yukarıda anlattıklarımızı uygulaya bilir yapa bilirsiniz civcivler iniz için çok güzel bir ortam olacaktır.

“Bebek Civcivleriniz İçin Eğlenceli Bir Yuva Yapın” üzerine bir yorum

  1. Merhabalar benim tavuklarım çok zayıf bi türlu kilo almıyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin yumuryluyor ama yinede zayıf

    Cevapla
Yorum yapın