Blu – Black Brahma Kuluçkalık Yumurtası

Brahma Kuluçkalık Yumurta

Süs Tavuğumuz – Brahma

Et Tavuğu Olarak Melez Bir ırktır Amerika da uzun zaman eti için üretimi yapılmıştır. Süs Tavuğu Olarak Tarihe Geçen Bu Türümüz Asilliği İle Bilinir Ve Tarihçesine Bakarsak eğer gerçekten sağlam ve dayanıklı bir ırk olduğunu söyleye biliriz. Kolay hasta olmayan bir metabolizmaya sahip bu brahma ırkı gün içerisinde beslenmesini iyi yapan bir hayvandır.

Bağışıklık sistemi sağlam bir ırktır ve diğer ırklara göre gurk olma olasılığı da iyidir. Her yıl gurk olma fırsatı kollayan güzel bir ırktır brahma, civcivden alarak büyütebileceğiniz aynı zamanda çok hızlı bir gelişime de sahip olan bu ırkımız kümes için uygun hayvan olabilir.

Notlar: Brahma tavukları serbest gezinmeyi seven tavuklardır, ancak diğer ırklar kadar uzağa gitme eğiliminde değildir. Bacak tüyleri sebebi ile kuru ortamda daha iyi bir hal alacaklarınızı unutmamak gerek. İyi birer kafes hayvandır uyum sağlarlar ayrıca çok yükseğe zıplayamazlar.

Küçük bezelye tarağı soğuk iklimlerde bir avantajdır. Haftada üç veya dört yumurta salabilirler. Tavuklar iyi annelerdir, ancak büyüklüklerinden dolayı doğumdan sonraki ilk birkaç gün içinde civcivleri çiğneme riski vardır. Brahma tavukları en uysal tavuk ırkları arasındadır ve bu durum onları harika evcil hayvanlar arasına girmesine sebep oluyor.

BRAHMALARIMIZ ŞAMPİYON HATTIDIR TAM STANDARTLARIN TAŞIMAKTADIR…

Irk Hakkında Daha Detaylı Bilgi AL

ÜCRETSİZ KARGO

Black - Blu BRAHMA TAVUĞU Yumurtası Tane Fiyatı: 18 TL Dir

Kuluçkalık Yumurta Stok Durumu için Aşağıdan Sitemizi Ziyaret Et

BRAHMA Yumurtası Almak İçin

BRAHMA Yumurtası Almak İçin

TANE FİYATI : 18 TL DİR-

Tıkla Sipariş Ver

Yorumlar (1 Yorum)
Serhat
Serhat Cevapla
- 06:11

Abi bu iki farkli cinsi ayni yerde koyuruyorsan orjinalligi bozulmaz mi.Yani (blue tavuk ile black horoz ciftlestigi icin karma renk) cikmaz mi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Bir Şeyler Ara