Civciv Büyütme Kafesi

Civciv kafesi fiyatları ve tasarımları sebebiyetiyle artık harikalar diyarı olarak bir kafes modeli ile karşınızdayız.

Değerli okurlar ve çok değerli harikalar diyarı takipçilerimiz.

Yılların verdiği tecrübeler ile çok detay olmayan sade ve temiz bir kafes modeli ile beraberiz. Bu modelleme görünüşten çok civciv sağlığı göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Sürekli civciv üretip büyüttüğümüz bir çok kafesteki eksikleri gözlemleyerek giderdik. Kafeslerde en önemli şeyin havalandırma olarak gözlemledik ve önceliğimizi o yöne çevirdik.

Ayrıca kafes içindeki ısının da yalıtımı için kalın ve kaliteli malzemeler kullandık. Civciv sağlığı için ilk çıkım sonrası kendilerini ısıtmaları ve toparlamaları sürecinde kafes içerisinde ısı dağılımını en iyi tespit eden gazlı termostat ile çözdük.

Kafes ön kapak kısmını tamamen açma özelliği kolay temizleme kolay taşıma için gerekli bütün özellikleri geliştirdik. Uzun ömürlü malzemeler ile güçlendirdik.

Kafes Boyutu: 75×50 Başlıyor Bir Çok Boyut Vardır (İstek Üzerine Farklı Boyutlarda Tasarım Yapılır)

TÜM TÜRKİYE GENELİ ÜCRETSİZ KARGO VE GÖNDERİM

Civciv Kafesimizin İçindekiler ve Özellikler

1 Adet Gazlı Termostat

2 Adet Duy

-Tamamen Açılır Ön Çephe

-Gübrelik

-Dayanıklı Kalın Malzeme

-Demonte Sökülür Takılır Şekilde

Kafesimiz Tamamı ile Parçalı Bir Şekilde Size Teslim Edilecektir. Kurulumu Çok Basit Olup İhtiyaç Olmadığı Taktirde Tekrar Parçalayıp Saklayabilirsiniz.

Kafes Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Ve Sipariş İçin [minima-button button_text=”Tıkla Satın AL” button_color=”danger” button_size=”md” button_url=”https://kumescim.com/kategori/civciv-buyutme/” button_icon=””]

Kafes Resimleri

 

Civciv Büyütme Kafesi 1

 Civciv Büyütme Kafesi 3

Civciv Büyütme Kafesi 6

TANITIM VE KURULUM VİDEOSU

YouTube video

[minima-special title=’CİVCİV KAFESİ AL’ desc=” img=’https://harikalar-diyari.net/wp-content/uploads/2020/02/Civciv-Büyütme-Kafesi-1-scaled.jpg’ bg_color=’danger’ button_text=’TIKLA SATIN AL’ button_color=’primary’ button_link=’https://kumescim.com/kategori/civciv-buyutme/’ button_size=’md’ button_icon=”]

“Civciv Büyütme Kafesi” üzerine 5 yorum

Yorum yapın