Diazyme Tavuklar İçin Doğal İlaç Koruyucu Verim Artırıcı

Merhaba, bu gün makalemize “Diazyme” koruyucu doğal çözümle başlamak istiyorum.

Harikalar Diyarı olarak gözlemlediğim kümesimde kullanmaya başladığım bu ürünü sizlere tanıtmak ve sizlerin kümeslerinde de yer verilmesi gereken bir ürün olduğunu bildirmek isterim.

Doğal bir çözüm ve ilaçlardan biraz olsun sizleri ve hayvanlarınızı uzak tutabilecek hayvanların bağışıklık sistemlerini geliştiren üretkenliğini arttıran ve onların sağlıklarında önemli roller oynayan tüm maddeleri bir ürün içerisinde toparlamışlar. Kendi kümesimde sık olarak hava geçişlerinde artan ölümler sebebi ile girdiğim bu arayışta bu ürünü buldum…

Kuşlar için özel üretilmiş bir ürün olan Diazyme 256 artık kümeslerde yerini alacak gibi gözüküyor tüm sürüye aynı anda uygulanabilen bu ürünün kullanımı ve uygulaması da çok kolay doğal koruyucu ve hayvanların verimini artıran içeriği benzersiz probiyotik ve multienzim formülüyle tüm hayvanların en büyük ihtiyacı olan sindirim sistemini düzenler ki tavukların her yıl en çok sindirim bozukluğu sebebiyle öldüklerini biliyor musunuz?

Bağışıklık sistemini güçlendiren bu ürün ölümcül hastalıklara sebep olan E coli – Salmonella- Campybacter gibi enfeksiyon etkenlerinin üremesini durdurur. Ayrıca bağırsakta sürekli olarak hastalık yapıcı bakterilerin üremesini de engeller. Ayrıca yemlerin protein ve enerji değerlerini arttırdığı da bir gerçektir.

Hayvanlarda yumurta ve döl oranının artışı da gözle görülür bir biçin de gerçekleşmektedir. Bununla da kalmıyor hayvanların strese girmesini bile engelliyor.

0 org zoom 2

PEKİ, ürünün kullanım şekli nasıl?

Çok Basit: 1 kg suya 5 gr (1çay kaşığı ) eklenerek sürekli olarak verilir.

Sürünüzün Miktarına Göre Aylık Yada Haftalık Tükete Bileceğiniz Ölçü de Üründen Satın Alabilirsiniz.

Bütçemiz Yetersiz Gelir Derseniz de Sizlere Gine Tavsiyem 30 Günün En Azından 15 Günü Bu Ürünü Kullanın….

DOĞAL BİR Süreç Olduğu İçin Bu Tarz Ürünlerde Devamlılık Önemlidir….

ÜRÜNÜ SATIN ALMAK İÇİN TIKLA : [minima-button button_text=”SATIN AL ” button_color=”danger” button_size=”md” button_url=”https://kumescim.com/kategori/tavuk-sagligi-destek-urunleri/” button_icon=””]

Yorum yapın