Doğal Tavuk İlacı Takviye Ürünü Yumurta Verimini Artırıcı

Son Zamanlarda Kullandığım Kümesimde Civcivler Üzerinde ve Hayvanlar Üzerinde Etkili Bir Takviye Ürünü Olan Bu İlacımızın Üreticisi Uğur AKKOC beye teşekkürler.

Kendisi İnsanlar İçin Doğal Ürünler Üretirken Artık Tavuklar İçin Geliştirdiği Doğal Karışım Sayesinde Bir Çok Kümes Yetiştiricisine Destek Olmaya Başladı.

Harikalar Diyarı Olarak Bende Kullanıyorum 10 Günlük Tecrübem Doğrultusunda Faydalarını Görmeye Başladığım İçin Bu Gün Bu Makaleyi Yazıyorum.

Özellikleri

Civciv Ölümlerini durdurmak.

Civciv Gelişimine takviye sağlar.

Performans artırıcı.

Yumurta verimini arttırır.

Yumurta döl oranını yükseltmeye yarar

IMG 7785 min

ÜRÜN BİR İLAÇTAN ÇOK TAKVİYE ÜRÜNÜDÜR,

20 LT Suya iyice karıştırdıktan sonra hayvanlara normal su gibi verip içirin sonrasında 15 gün boyunca bu rutine devam ettirin sonraki 15 gün boyuncada farkı görebilirsiniz.

Kimyasal ilaçlardan kaçmak ve hayvanlarınızı ilaçlarla iyi etmekten sıkılan bir çok hayvan sever için muhteşem bir ürün… Tüm detaylara aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

[minima-button button_text=”Doğal Takviye Ürünü İçin Tıkla” button_color=”danger” button_size=”md” button_url=”https://kumescim.com/urun/dogal-takviye-tavuk-ilaci-yumurta-verimini-artirir/” button_icon=””]

Doğal İlaçlar Her Zaman Devamlılık İsteyen Ürünlerdir Tek Seferde Bir Çözüm Olmayacaktır O Nedenle Uzun Kullanımlarda Kümesinizde ki Farkı Hissedeceksiniz.

Yorum yapın