Eripad Doğal Tavuk Altlığı Kokuya Bite ve Neme Son

Eripad yeni nesil tavuk altlığı kümeslerin yeni ürünü piyasaya yeni giriş yapan bu altlık özellikleri ile tavukçuların yüzünü güldürüyor. Sadece tavuk besleyenler değil hayvancılık yapan herkesin arayıp da bulamadığı bir ürün harikalar diyarı olarak kümesimde son bir haftadır kullanmaya başladığım ve sonuçlarını çok net hissettiğim bu altlık diğer tüm altlıkları çöpe atacak gibi duruyor. Bu altlığı en büyük özelliği nemi ve kokuyu yok etmesi olacaktır.

Birkaç kümesimde bulunan gece bitleri ve küçük haşerelerden kurtulmaya çalışırken tanıştığım bu ürün hayvanlarımın ferahını artırdı muazzam bir ürün olduğunu söylesem yeridir. Bu üründeki tecrübelerim her geçen gün artmaktadır. Eripad kümesime girdiği günden bu güne haşereler yok oldu bitler kayboldu gece bitleri artık yok… o kadar mutluyum ki bu ürünü piyasaya kazandıran kişilere çok teşekkür ederim.

Sadece tavuk altlığı olarak değil yem takviyesi olarak da kullanılabilen bir ürün içindeki zengin mineraller sayesinde hayvanlarınızı destekleyecek bağışıklıklarını geliştirecek ve onların sağlığında önemli bir rol oynayacaktır. Civcivleriniz altına da kullanabileceğiniz sağlam bir ürün ve artık kümes hayvancılığı yapan birçok kişinin tercih edeceği tavuk altlığı olacak gibi gözüküyor.

IMG 7805 min

Ürün 25 kg çuvallarla gönderiliyor.Metre kare başına 1,2 Kilo sermek yeterli geliyor. Deneme fırsatı bulduğum için rahatça söyleyebilirim kullanımı temizliği ve özellikleri beni cezbetti.. Bu saatten sonra kümesimde kullanacağım tek ürün hayvanların gaz yüzünden zehirlenmesine koku yüzünden kümesten iğrenmekten kurtulabileceğiniz bir ürün eripad.

Özellikleri içersin de suyu hapis etme, kokuyu hapis etme, hayvanların sindirimini düzenleme, bağışıklığını güçlendirme ve haşereleri uzak tutma özellikleri ile kümesinizin havasını değiştirecek. Bunlarla da kalmıyor herhangi bir bitkinin altına dökerek gübre rolünü gübreden daha iyi yaptığını da görebilirsiniz. Tavuk gübremizi daha da zenginleştirecektir.

Yeni nesil tavuk altlığını sizlerde tecrübe etmek istiyorsanız 1 çuval alın ve deneyin beğenmezseniz yorum atarsınız.

[minima-button button_text=”Eripad Tavuk Altlığı TIKLA SATIN AL” button_color=”danger” button_size=”md” button_url=”https://kumescim.com/kategoriler/tavuk-altligi-eripad.html” button_icon=””]

Tavuk Altlığı Doğall

Eripad Tavuk Altlığı Almak İçin: 

[minima-button button_text=”Eripad Tavuk Altlığı TIKLA SATIN AL” button_color=”danger” button_size=”md” button_url=”https://kumescim.com/kategoriler/tavuk-altligi-eripad.html” button_icon=””]

Yorum yapın