File İstanbul

Çocuklar, Yetişkinler ve Evcil Dostlarımız için Tüm Riskli Alanları Güvenli Hale Getiriyoruz. Pencere, Balkon, Teras, Havuz, Merdiven, Çalışma Alanları ve Yüzlerce Çeşitli Alanda Emniyet Sağladık.

5d08f88f 2857 43ec 9a2d bd5ad14000e8

File İstanbul Ne İş Yapar?

File İstanbul alanında uzman kadrosu ile güvenliğinizi sağlayan file sistemleri kurmaktadır.

Bunlara örnek vermek gerekirse:

Kuş Koruma Filesi

Balkon Koruma Filesi

İnşaat Filesi

Ayrıca Sera, Çocuk oyun alanı, Tarım, Spor ve Gölgelik gibi bir çok güvenlik filesi çeşidi ile hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için TIKLA

Evcil Dostlarımıza Yüksek Emniyet

cat 2934720 640

Evcil Hayvan Emniyet Sistemi Evcil hayvan almak özellikle de her çocuğun hayalidir. Çok isteyerek aldığımız bu can dostlarımıza zarar geldiğinde aslında en büyük zararı biz görmüş oluruz. Merdiven korkulukları ve balkon gibi alanlar çok fazla risk taşır. Evcil hayvan filesi ile hem sevimli dostlarımızı olası tehlikelere karşı olan riskleri en aza indirerek onlarında güven ortamında yaşamalarını sağlayabileceksiniz. Evcil hayvan file sistemlerimiz her türlü göz açıklığı, iç ve dış tehlikelere karşı güçlendirilmiş bir yapıda olduğundan sevimli dostlarımız evcil hayvan emniyet sistemi ile tamamen güvende olacaklar. Uzun süreli kullanım ve dayanıklı yapısı sayesinde her yıl size ekstra bir maliyet doğmadan kullanabilirsiniz. Kimler için ağ güvenliği üretiyoruz? Atik ve esnek yapılarından dolayı kedi emniyet sistemleri başta olmak üzere ;* Köpek* Tavuk* Tavşan* Kuş ve* Balık Gibi hayvanlar için emniyet sistemleri tasarlıyoruz.

 

vbvbvb

Çelik, Polyamid Balkon Emniyet Sistemleri

Balkon filesi yüksek katlı binalarda özellikle çocuk veya evcil hayvan sahibi kişilerin tercih ettiği güvenlik ağı çeşitlidir. Yüksek kattan düşme ve sarkmaları engellemek amaçlı tasarlanan bu ürünler ayrıca kuş koruma görevi de sağlamaktadır. Balkon güvenlik ağı fiyatları, kaliteli balkon güvenlik filesi, file çeşitleri ve özel indirimler için bizimle iletişime geçiniz. Çelik, Polyamid emniyet sistemlerimiz, patent koruması altında İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) Laboratuvarları’nda yüksek basınç testleri yapılmıştır ve yüksek mukavemetlidir. Yüksek kalite ve son teknoloji ile ürünlerimiz üretilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Sınırsız renk ve ölçü seçenekleriyle montaj dahil hizmet verilmektedir.
Balkonlar özellikle yaz aylarında en sık kullanılan alanlardır. Çocukların sarkmaması ve tamamen onların ve diğer bireylerin güvenliği için uygulanan balkon fileleri en uygun fiyatlarla sitemizde yer almaktadır. Firmamız üretimlerinde en doğru iplikleri kullanarak file üretimi gün yapmaktadır. Balkon güvenlik filesi için bize 7/24 ulaşarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Balkonlarda güvenliği sağlamak veya kuşlardan korunmak için uygulanan güvenlik fileleri farklı ebatlarda olduğundan dolayı fiyat aralıkları da değişmektedir.  www.fileistanbul.com

 

Çelik Pencere ve Alan Emniyet Sistemleri

ÇELİK EMNİYET SİSTEMLERİ;
İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) Laboratuvarları’nda farklı noktalardan yüklemeler yapılarak ürün test edilmiştir ve 250 kg. basınca dayanıklıdır.
Her pencereye ve çeşitli alanlara uyarlanabilen bir yapıdadır.
Pencere kanatlarının kapanmasına engel olmaz.
PVC izolasyon sayesinde çelik halat ellerinize zarar vermez.
Cam temizliğine engel olmaz, güvenli temizlik imkanı sunar.
Sinekliklerle uyumludur.
Beyaz, Siyah, Kahverengi renk seçenekleri bulunmaktadır.
İhtiyaç durumu ortadan kalktığında rahatlıkla sökülebilir, başka yerde tekrar kullanılabilir.
Uzun ömürlü ve garantilidir.  www.fileistanbul.com

 

Yorum yapın