GURK TAVUĞU KULUÇKAYA YATIRMA 1. GURK

BİR GURK TAVUĞUMUZ VAR VE BU TAVUĞU KULUÇKAYA YATIRMAK İSTİYORSUNUZ NASIL BİR ORTAMA İHTİYACIMIZ VAR NELER YAPA BİLİRİZ DİE DÜŞÜNÜYORSANIZ TAMDA YERİNDESİNİZ!
Harikalar Diyarı olarak 2017 yılının ilk gurk tavuğunu yatırmış bulunmaktayız. Uzun süredir beklediğimiz gurk tavuğumuz artık anne olmaya hazır. Gelişimi tamamiyle sizlerle paylaşmaya devam edeceğim yumurtadan çıkaracağı civcivleri heyecanla beklemekteyiz güzel sonuçlar alırız umarım ara ara kontrol ederek denetimini elden bırakmayacağız gurk tavuğumuz gayet uysal olmasından ötürü işimizi de kolaylaştıracaktır.

Gurk tavuklarının bazıları uysal ve sakin bazıları ise hırçın bir yapıya sahiptir uysal olanları daha kolay kuluçkaya yatırırken hırçın olan gurk tavuklarında biraz daha bu durum zorlaşacaktır. Sonuç itibariyle itinayla sabredip gurk tavuğunu kuluçkaya yatıra bilirsiniz. Bu videomda sizlere örnek ola bilecek bir ortam söz konusudur. Ben gurk tavuklarımı kuluçkaya yatıracaksam böle bir kafes içerisine koyuyorum tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve çıkımı bekliyorum. Benim için kolay sürekli gün içerisinde dert etmeme gerek kalmıyor. Aç kaldı susus kaldı gibisinden tamamen özgür dış faktör olarak ise diğer tavuklarda gurk tavuğumuzu rahatsız edemiyorlar ve bu durum bizim işimize geliyor. Gurk tavuğumuz da rahat bir şekilde işini görüyor. Şimdiden iyi seyirler dilerim. Gelecek videolardan haberdar olmak için abone olmayı unutmayın…

YouTube video

Yorum yapın