Hobi Kuluçka Makinesi Satın AL

Harikalar Diyarı olarak kullandığım ve tecrübe ettiğim makineleri sizlere sunmak ve anlatmak isterim.

5 Yıldır tavukçuluk hayatımda bir çok hobi makinesi kullanmış ve tecrübe etmişimdir. Bu tecrübelerimi ise ekran önünde sizler ile çok kez paylaştım ancak halen daha soru işareti olanlar için bu makaleyi yazıyorum. Bir hobi makinesi başlangıç ve profesyonel süreçlerde çok kez işinize yarayabilir her evde bir hobi makinesi olmalıdır.

Hobi Makinesi Nasıl Kullanılır?

Hobi makineleri isminden de anlaşıldığı üzere hobi olarak kullanılabilecek bir üründür. Hobi Kuluçka Makinesi kullanımına bağlı olarak çıkım oranı değişen makinelerdir. Bu makinelerden profesyonel çıkımlar ve %100 çıkımlar beklemek tamamen yanlış bir tutumdur. Makineler genelde kullanıcının dikkatine ve çabasına bağlı olarak çıkım verecektir.

Bir hobi makinesi sahibi olduktan sonra makineyi öğrenmek, onun nemini ve ısını ayarlamak zor bir iş gibi gözükse de oldukça basit sistemlerle ayar yapabilirsiniz. Yapmanız gereken makinenize dışarıdan müdahale etmek. Örneğin pipet sistemi yada serum sistemi gibi ayarlamalar yapabilirsiniz bununla ilgili youtube üzerinde çok fazla video mevcuttur. Sıcaklık konusuna gelirsek onuda gine evinizde bulunan güvendiğiniz bir termostat yardımı ile ayarlayabilirsiniz.

Şunu unutmayın hobi makineleri ilk bir yıl boyunca sorunsuz ve sıkıntısız çalışmaktadır. Fabrika çıkışı makineler ayarlı bir şekilde geldiği için ilk çıkımlarınızda sorun yaşamayacak hatta uzun süre kullanabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey bu makineleri kullanırken dikkat etmek, örneğin elektrik kesintileri sonrası makinenizin normal ve güzel çalışıyor olmasına emin olun aksi bir değer görmeniz durumunda firma desteği alarak makinelere reset atmanız durumu düzeltecektir.

Hobi makinesi kullanımında önceliğiniz ev olmalıdır oda sıcaklığında çalıştırmalı ve kullanmalısınız yumurtalarınızı koymadan önce en az 6 saat boş çalışmasını sağlayarak incelenmelidir. Hobi makineleri adı üstünde hobi olarak kullanılacak makineler olduğundan muhteşem sonuçlar beklemeyin ancak yeni başlamış yada evinde küçük bir makineye ihtiyaç duyan her birey hobi makinesi alabilir. Bu işe yeni başlayan biri için ise muhteşem bir tecrübe ve işi öğrenme sürecinde yardımcı olacak makinelerdir direk profesyonel makinelerle başlayan bir yetiştiricinin tecrübeleri ile hobi makinesi kullanan birinin tecrübeleri bir olmayacaktır.

Son not: Unutmayın ki profesyonel makinelerde %100 çıkım kolay kolay vermez onlar dahi ilgiye ihtiyaç duyarlar ayrıca uygun ve az bütçeyle alabileceğiniz hobi makineleri başlangıç için muhteşemdir.

Sizlere Önerdiğim Hobi Kuluçka Makineleri

24 Lük başlangıç için iyi bir makine tecrübe edinebilir kümesinizde 3,5 Hayvan bakmak isteyenler için muhteşem bir ürün kullanımı kolay 1 yıl firma garantili kendi denemem sonucunda %60-80 arası çıkım rahatça alınabiliyor. Bu ürün hakkında bilgi ve Satın almak için Tıkla Satın Al

36 Lık bir makine gine tecrübe ettiğim ve bir çok özelliğe sahip muhteşem bir makine bıldırcın tavuk bir çok yumurta boyutuna göre ayarlanabilen ayrıca programlanabilir bir sisteme sahip… Bu ürün hakkında bilgi ve satın almak için Tıkla Satın Al

60 Lık bir kuluçka makinesi gine başlangıç için güzel tasarımlı ve kullanışlı bir makine modeli silindir viyol sayesinde her türlü yumurta konabildiği gibi az elektirik tüketimi ilede oldukça kullanışlı olacaktır sizin için… Bu ürün hakkında bilgi ve satın almak için Tıkla Satın Al

Unutmayın bunlar kendi kullandığım ve tecrübe ettiğim makinelerdir. Ürünlerin kullanımları ve sonuçları kanalımda bulabilirsiniz.

Hobi makinelerinden aldığım çıkımların kanıtı kümesimdir kümesimdeki bir çok ırkı bu makineler ile çıkarıp bu günlere getirmişimdir.

Hobi Makinesi Nasıl Seçilir?

Hobi makinesi seçerken öncelikle günümüz teknolojisinde en iyisini aramalısınız bir çok marka ve model bulunan bu sektörde önceliğiniz uzun kullanım ve iyi sonuç için silindir viyole sahip olan makineler olmalıdır. Bu makineler bilimsel olarak daha iyi sonuçlar vermektedir.

Sonra yapmanız gereken kullanıcılar bulmak yorumlar okumak ancak okuyacağınız yorumlar bizim gibi youtuber yada bire bir yüz yüze görüşebileceğiniz insanlar olmalıdır internette gördüğünüz yorumların çoğu rakip firmalarca birbirleri üzerine çamur kampanyalarıdır. Bir hobi makinesi eleştirilemez olumsuz yorum yapılamaz verdiğiniz paralarla alınabilecek bir makinenin üzerine konuşmak pekte mantıklı bir tutum değildir.

Dünya markası olan hobi makinesi üreten bir çok firmada var bu firmaların makinelerinin çok iyi olduğu söyleniyor. Çok iyi evet ancak onlar dahi süper çıkımlar vermiyorlar sadece diğer firmalara oranlar daha iyi malzeme ve teknoloji kullanıyorlar.

Lakin yeni başlayan bir üretici için cep yakan fiyatlara sahip bu tanınmış marka makineler başlangıçta üreticinin geri adım atmasına sebep olmaktadır. Günümüzde bu işle ilgilenmek ve hobi olarak yapmak isteyen bir çok arkadaşımız az paralarla ilerlemek istediğinden ötürü ucuz makineler daha çok tercih edilmektedir.

Hobi makinenizi seçerken markasına değil kasasına bakmalısınız çünkü markalar her zaman yanıltıcıdır. Bir çok firma direk yurt dışından ithal ettikleri ürünleri markalayıp satıyorlar.

Harikalar Diyarı Ticaretmi Yapıyor?

Evet ticaret yapıyorum gelen yoğun istek ve sorular sebebi ile artık insanlara daha düzgün ve gerçekçi sonuçlarla kendi kullandığım tecrübe ettiğim makineleri sunuyorum. Her şey açık ve net olarak yazıyor ve anlatıyorum videolarım da da bu durum aynıdır. Bütçesi az ve işe yeni başlayan arkadaşlar için şuan en iyi makineler bunlardır. Paranız var ve profesyonel makine arıyorsanız hobi makinesi bile olsa profesyonel bir süreç istiyorum diyorsanız büyük marka ve firmalarla ilgilenebilirsiniz. 2,3 kat para vererek güzel sonuçlar alabilirsiniz ancak emin olun başlangıç için yada yedek dursun kafasında olan ziyaretçilerimiz için en güzelleri şimdilik bunlar…

Tüm Hobi Makineleri İçin : Tıkla Satın AL Yada İncele

Not: Aşağıya yorum düşerek bizlere makine önerebilirsiniz için için dener ve sonuçları paylaşırız. 

Yorumlar (2 yorum)
Mahmut Cevapla
- 15:04

Güzel makineler makinelerden birini kullanıyorum ve çok memnunum

Hatice Cevapla
- 15:06

36 lık makinenizi kullanıyorum makinenin modları çok iyi istediğim yumurta ebatını ayarlayıp istediğim cinsin modunu seçiyorum gerisini makine hallediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara