Kümescim.com

Beş yıldır bu sektörde hizmet veren Youtube kanalımız “Harikalar Diyarı” Beş yıllık tecrübesini kumescim.com adresinde birleştiriyor.

Artık aradığınız Kuluçka Makinelerini, Civciv Büyütme Kafeslerini, Kuluçkalık Yumurtaları tek bir adreste bulabilecek istediğiniz ürünü satın alacak ve bizzat Harikalar Diyarı ile iletişimde olacaksınız.

Yıllarca aradığım ama kümes ihtiyaçlarımı giderecek sağlam ve güvenilir bir site bulamadığım için kendi sitemi oluşturdum. Harikalar Diyarı alt sitesi olan Kumescim.com artık ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızda.

Harikalar Diyarı Youtube Kanalının sahibi ve kümes hayvancılığı üzerine kendini geliştirmiş, hizmet vermek adına kendi kullandığım ve memnun olduğum malzemeleri ve kuluçka makineleri gibi kendi kümesim den kendi üretimim olan kuluçkalık yumurtaları paylaşmak üzere güvenilir bir ortam oluşturmak çabasıyla sitemizi kurduk.

Sitemizde tavuk beslemek isteyenlerin kullanabilecekleri ürünlerin satışını yapıyoruz.

  1. Zengin Kuluçkalık Yumurta Çeşitlerimiz
  2. Civciv Büyütmeye Kafeslerimiz
  3. Kafes ve Kümes Isıtıcılar
  4. Kuluçka Makinelerimiz
  5. Tavuk Malzemelerimiz.
  6. Türkiye’nin 81 İline Sınırsız Hizmet

Ürünlerimizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun satın alabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yaptığınız alımlar sonrasında anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla adresinize ürünlerin gönderilmesini sağlarız. Böylelikle tavuk veya kanatlı hayvan beslemek için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir platformda sizler için birleştirdik.

Bizimle Olun, Mutlu Olun

[minima-special title=’WEB SİTEMİZİ ZİYARET ET ‘ desc=’BİR ÇOK ÜRÜN İÇİN TIKLA- ‘ img=’https://harikalar-diyari.net/wp-content/uploads/2020/06/DFGDFG.jpg’ bg_color=’primary’ button_text=’Tıkla SİTEYE GİR ‘ button_color=’danger’ button_link=’https://kumescim.com/’ button_size=’md’ button_icon=”]

“Kümescim.com” üzerine 2 yorum

  1. Turgut um satılık karışık sürüden tavuğun varmı acil yazarsan sevinirim kardeşim bnm sana zahmet videolarını en çok beğenen bnmdir 😂

    Cevapla
Yorum yapın