Neo-Teramycin +Vitamin Tavuklara İlaç

Halsiz Ve Güçten Düşen Hareketsiz Duran Tavuklarınız İçin Kullanacağınız İlaç.

Neo Teramycin Tavuklara Vitaminli İlaç

Kümesinizde her gün birden fazla civciviniz tavuğunuz ölüyor. Bunlara bir çözüm bulamıyorsunuz. Bilinçsiz bir şekilde tavukçuluk sonucunda doğa bilecek durumlardır bunlar. Hayvanlarınız yanlış beslenme ve yetersiz beslenme sonucunda güçsüz düşerler. Sonuç olarak hayvanlarınız hastalanır bu durum hemen hemen tüm kümesi etkileyecektir. Vücut direnci düşen tavuklarınız / civcivleriniz en azından 3 gün içerisinde ölmeye başlarlar bu durumunda önüne geçemessiniz çünkü geç kalmışsınızdır. Unutmayın tedaviler erken teşhisle başarıyı bulur. Hastalığın başlaması ile civcivleriniz de halsizlik gözlerde kapanma uyuyormuş gibi duran bir yapı ile hayata tutunmaya çalışırlar. Kötü şartlarda beslenmiş ve dirençleri düşmüş olan hayvanlarımızı gördüğünüzde hemen uygulamanız gereken bir ilaçtır. Neo-Teramycin +Vitamin toz ve sıvı şekilde söylenildiği şekilde dozunda uygulamanız gereken bir ilaçtır. İki şeklini de veteriner kliniklerinde bula bilirsiniz. Önemli olan ilaç doz acıdır aşırı doz hayvanlarınız da halk diliyle vitamin zehirlenmesi ile adlandırılır.  Bu durumda hayvanın bağışıklık sistemini çökertmiş olursunuz.

Artık civcivlerinize ve tavuklarınıza nasıl bakmanız gerektiği konusunda biraz fikriniz var. Genel olarak civcivler de kullanılan bu ilacı kümes genelinde haftada 1 Kez kullana bilirsiniz.

NOT: ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR

 

 

 

 

“Neo-Teramycin +Vitamin Tavuklara İlaç” üzerine 10 yorum

  1. çok yere baktım ama yok. internetteki siteler de şirketlere veriyor yani fatura kesilmesi gerekiyor dediler, bireysel satan yok.

    Yanıtla
  2. benim baliklarimin solungaclarinda parazitler oluştu aşırı kanlanma var solungaclarinda bu ilaç faydali olurmu petsopda ki ilaçlar fayda etmedi

    Yanıtla
Yorum yapın